Trump’tan ağır hakaret: Onlar insan değil, hayvan

ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray’da bir etkinlik sırasında göçmenlere hakaret etti. Trump, bir Kaliforniya şerifinin 1980’lerde Orta Amerika’dan gelen göçmenler tarafından başlatılan MS-13 çetesi konusuna değinmesi üzerine yaptığı açıklamada, “Onlar insan değil, hayvan” ifadelerini kullandı.

‘ONLAR HAYVAN’

Başkan Trump, “Ülkeye dışarıdan pek çok kişi girmeye çalışıyor ama biz onları durduruyoruz. Ayrıca ülkeden birçok göçmeni çıkarmaya çalışıyoruz, onların ne kadar kötü insanlar olduklarını hayal bile edemezsiniz. Onlar insan değil, onlar hayvan. Onların birçoğunu ülkeden çıkarmaya çalışıyoruz. Onlar zayıf yasalar yüzünden ülkeye hızlıca girebiliyorlar, biz onları yakalıyoruz, sonra serbest bırakıyoruz, sonra ülkeden çıkarıyoruz. Göçmenlik konusunda çok saçma kurallara sahibiz, fakat onlarla ilgileniyoruz” diye konuştu.

İHA

PARTNER3 tonluk kazma makinesi ile yuvarlandı! Onu fark ettiklerinde... 3 tonluk kazma makinesi ile yuvarlandı! Onu fark ettiklerinde…
Kürt Partiler Arasında ‘İttifak’ ÇatlağıKürt Partiler Arasında ‘İttifak’ Çatlağı
İsrail Başbakanı Netanyahu, Gazze'deki katliamı tavuk dansı yaparak kutladı!İsrail Başbakanı Netanyahu, Gazze’deki katliamı tavuk dansı yaparak kutladı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir