Üniversitedeki dehşetin kurbanlarını uğurlama töreninde hüzün ve öfke (2)

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nin Meşelik Kampüsü’ndeki Eğitim Fakültesi’nde dün tabancayla Dekan Yardımcısı Dr. Mikail Yalçın, Fakülte Sekreteri Fatih Özmutlu, Öğretim Üyesi Dr. Serdar Çağlak ile Araştırma Görevlisi Yasir Armağan’ı öldüren ve olayın ardından polis tarafından 9 mm. çapındaki bulundurma ruhsatlı tabancasıyla yakalanan Araştırma Görevlisi Volkan Bayar ile 1 yıl önce boşandığı eşi Saadet Aylin Bayar’ın Emniyet Müdürlüğü’ndeki sorguları tamamlandı.
Gözaltındaki Volkan Bayar ile Saadet Aylin Bayar, polislerin geniş güvenlik önlemleri altında ilk olarak Eskişehir Devlet Hastanesi’ne götürülerek burada sağlık kontrolünden geçirildi. Şüpheliler ardından adliyeye sevk edildi. Her iki şüpheli de gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

Eyüp KELEBEK/ESKİŞEHİR, (DHA)

FOTOĞRAFLI

Üniversitedeki dehşetin kurbanlarını uğurlama töreninde hüzün ve öfke (2)Üniversitedeki dehşetin kurbanlarını uğurlama töreninde hüzün ve öfke (2)Üniversitedeki dehşetin kurbanlarını uğurlama töreninde hüzün ve öfke (2)Üniversitedeki dehşetin kurbanlarını uğurlama töreninde hüzün ve öfke (2)

Katliamın bilançosu ağırlaşıyor! 30 sivil öldüKatliamın bilançosu ağırlaşıyor! 30 sivil öldü
ABD kararını verdi! Suriye'deki Amerikan askerleri...ABD kararını verdi! Suriye’deki Amerikan askerleri…
 Fransızlar da teröristlerin yanında Fransızlar da teröristlerin yanında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir